O nas

O nas

Stowarzyszenie Fabryka Sportu i Rekreacji powstało z myślą o wszystkich osobach, które podobnie jak twórcy naszej firmy lubią aktywność, a co za tym idzie dobrą zabawę i mnóstwo uśmiechu.

Celem aktywności fizycznej jest nie tylko poprawa stanu zdrowia, ale przede wszystkim kształtowanie charakteru. Aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy wydolności krążeniowo-oddechowej, zwiększania siły i wydolności mięśniowej oraz szybszej regeneracji organizmu. Jednak największą zaletą aktywności fizycznej jest kształtowanie właściwej postawy ciała, która powinna być przyswajana od najmłodszych lat.

Doświadczenie i wiedza naszych trenerów pozwalają naśladować prawidłowe wzorce postępowania, a jakość prowadzonych zajęć jest gwarancją prawidłowego rozwoju Twojego dziecka.

Fabryka Sportu i Rekreacji dba o aktywność fizyczną każdego przedszkolaka, jak również stanowi doskonałe zaplecze dla rozwoju „piłkarskich diamentów„. Z pomocą naszych trenerów młodzi piłkarze nieustannie dążą do doskonałości by osiągnąć mistrzostwo.

Stowarzyszenie to kreator eventów sportowo – rekreacyjnych. Dbamy o szerzenie aktywności fizycznej wśród jak największej liczby osób organizując obozy i półkolonie sportowe w różnych grupach wiekowych.

Aktywność fizyczna to zdrowie i radość Twojego dziecka dlatego nie czekaj i już dziś zapoznaj się ze szczegółową ofertą Stowarzyszenia Fabryka Sportu i Rekreacji!

O Stowarzyszeniu FSiR - Tygrysek
Stowarzyszenie FSiR - Trenerzy
Piotr
Ossowski
Patryk
Mroczek
Arek
Nawrot
Jakub
Kluj
Marcin
Narloch
Michał
Siemaszko
Igor
Grunwald
Oskar
Korbel
Cezary
Weinert
Dawid
Kozanecki
Patryk
Jasiński
Marcin
Lica