Dlaczego Fabryka Sportu i Rekreacji?

Stowarzyszenie Fabryka Sportu i Rekreacji powstało z myślą o wszystkich osobach, które podobnie jak twórcy naszej firmy lubią aktywność, a co za tym idzie dobrą zabawę i mnóstwo uśmiechu.

Celem aktywności fizycznej jest nie tylko poprawa stanu zdrowia, ale przede wszystkim kształtowanie charakteru. Aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy wydolności krążeniowo-oddechowej, zwiększania siły i wydolności mięśniowej oraz szybszej regeneracji organizmu. Jednak największą zaletą aktywności fizycznej jest kształtowanie właściwej postawy ciała, która powinna być przyswajana od najmłodszych lat.

Doświadczenie i wiedza naszych trenerów pozwalają naśladować prawidłowe wzorce postępowania, a jakość prowadzonych zajęć jest gwarancją prawidłowego rozwoju Twojego dziecka.

Fabryka Sportu i Rekreacji dba o aktywność fizyczną każdego przedszkolaka, jak również stanowi doskonałe zaplecze dla rozwoju „piłkarskich diamentów„. Z pomocą naszych trenerów młodzi piłkarze nieustannie dążą do doskonałości by osiągnąć mistrzostwo.

Nasza firma to również kreator eventów sportowo – rekreacyjnych. Dbamy o szerzenie aktywności fizycznej wśród jak największej liczby osób organizując obozy i półkolonie sportowe w różnych grupach wiekowych.

Aktywność fizyczna to zdrowie i radość Twojego dziecka dlatego nie czekaj i już dziś zapoznaj się ze szczegółową ofertą Stowarzyszenia Fabryka Sportu i Rekreacji!

Igor Grunwald - Fabryka Sportu i Rekreacji

Igor Grunwald

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Magister wychowania fizycznego. Dodatkowe specjalizacje: Gimnastyka korekcyjna, Odnowa biologiczna. Animator środowiskowy, instruktor Nordic Walking, Wolontariusz w Domu Dziecka. Zawodnik takich klubów jak: Zawisza Bydgoszcz, Olimpia Grudziądz.
Michał Siemaszko - Fabryka Sportu i Rekreacji

Michał Siemaszko

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z tytułem magistra, specjalizacja trener piłki nożnej, trener z dyplomem UEFA A, studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim „Szkoła Managerów”, ratownik wodny, zawodnik takich klubów jak: Zawisza Bydgoszcz, Lechia Gdańsk, Bałtyk Gdynia, Orkan Rumia, GKS Przodkowo.
Marcin Narloch - Fabryka Sportu i Rekreacji

Marcin Narloch

Trener piłki nożnej z dyplomem UEFA B, specjalizujący się w treningu bramkarskim. Wychowawca wypoczynku, animator zabaw dziecięcych, animator czasu wolnego, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, tytuł magistra uzyskany na UKW Bydgoszcz. Właściciel Akademii Bramkarskiej No-Goal. Trener bramkarek w kadrze województwa K-PZPN dziewcząt U13 oraz U15. Trener bramkarek w Ekstralidze Kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek U17 w klubach Sportis KKP Bydgoszcz oraz Tęczy Bydgoszcz.
Rafał Kubacki - Fabryka Sportu i Rekreacji

Rafał Kubacki

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, magister wychowania fizycznego z dodatkowymi specjalizacjami: gimnastyka korekcyjna oraz odnowa biologiczna. Nauczyciel z 7-letnim stażem pracy, trener UEFA B czynnie pracujący z młodzieżą i seniorami. Instruktor narciarstwa, wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek i obozów dla dzieci i młodzieży. Zawodnik takich klubów jak: Polonia Bydgoszcz, Unia Janikowo, Unia Solec Kujawski.
Patryk Jasiński - Fabryka Sportu i Rekreacji

Patryk Jasiński

Trener z dyplomem UEFA B. Trener dzieci i młodzieży w KP Polonia Bydgoszcz. Zawodnik takich klubów jak Polonia Bydgoszcz, Start Pruszcz. Wychowawca kolonijny, staże w klubach – Olimpia Grudziądz, Chemik Bydgoszcz.
Cezary Weinert - Fabryka Sportu i Rekreacji

Cezary Weinert

Student Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończone specjalizacje: Nauczyciel wf, gimnastyka korekcyjna. Trener piłki nożnej z dyplomem UEFA B. Wychowawca kolonijny, animator aktywności fizycznej na boiskach „Orlik”. Były zawodnik klubów: KS Łochowo, Orzeł Przyłęki, Sportis Łochowo. Staż trenerski w klubach piłkarskiej ekstraklasy: Jagiellonia Białystok, Warta Poznań. Aktywny uczestnik konferencji trenerskich organizowanych przez KPZPN.
Oskar Korbel - Fabryka Sportu i Rekreacji

Oskar Korbel

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, magister wychowania fizycznego. Trener Piłki Nożnej z dyplomem UEFA B, Kurs Trenera Przygotowania Motorycznego EPI. Szkolenie „przygotowanie motoryczne piłkarza część pierwsza” GymMakers. Trener piłki nożnej w klubie Gwiazda Bydgoszcz w grupach młodzieżowych. Trener przygotowania motorycznego w klubie Gwiazda Bydgoszcz w grupach młodzieżowych. Indywidualne zajęcia w zakresie przygotowania motorycznego i treningu funkcjonalnego.
Piotr Ossowski - Fabryka Sportu i Rekreacji

Piotr Ossowski

Trener z dyplomem UEFA B, 6 lat pracy z dziećmi w wieku 3-12lat. Trener Dzieci i Młodzieży w Akademii Piłkarskiej Małych Mistrzów Bydgoszcz, wychowawca kolonijny. Zawodnik w młodzieżowych drużynach Jantara Ustka, Gryfa Słupsk.
Dawid Kozanecki - Fabryka Sportu i Rekreacji

Dawid Kozanecki

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, magister wychowania fizycznego z dodatkowymi specjalizacjami: gimnastyka korekcyjna, zarządzanie w sporcie. Trener z dyplomem UEFA B, stażysta u Trenera Reprezentacji Polski U19 Marcina Brosza w klubie – Górnik Zabrze. Zawodnik takich klubów jak: Zawisza Bydgoszcz, Sportis Łochowo.
Patryk Mroczek - Fabryka Sportu i Rekreacji

Patryk Mroczek

Student Wyższej Szkoły Gospodarski na kierunku wychowanie fizyczne i sport, specjalizacja trener piłki nożnej. Trener z dyplomem UEFA C, wychowawca kolonijny, wolontariusz schroniska dla psów i kotów w Bydgoszczy. Zawodnik takich klubów jak; Victoria Niemcz, Zawisza Bydgoszcz, Olimpia Grudziądz, Sportis Łochowo, GLKS Dobrcz.
Dawid Zaborowski - Fabryka Sportu i Rekreacji

Dawid Zaborowski

Student Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Trener z dyplomem UEFA GRASSROOTS C. Zawodnik takich klubów jak: Unia Wąbrzeźno, MUKS CWZS Bydgoszcz, Pomorzanin Toruń.